Kam můžete od nás vyrazit?

Poznejte krásy Českého krasu

Karlštejn

Nejvýznamnějším hradem historicky i architektonicky je hrad Karlštejn. Můžete zde spatřit české korunovační klenoty, sbírku svatých relikvií, ale také prožít svůj Den na Karlštejně. Obdivovat část chráněné krajinné oblasti Český kras.

Koněpruské jeskyně

Neměli byste vynechat ani návštěvu nejdelšího jeskynního systému v Čechách - Koněpruské jeskyně. Jsou přístupné od 1. dubna do 31. října. Koněpruské jeskyně jsou chráněny jako památka ČR.

Svatý Jan pod Skalou

V srdci chráněné krajinné oblasti Český kras leží Svatý Jan pod Skalou. Patří mezi nejzajímavější turistické lokality okresu.

Točník

Pokud máte rádi zříceniny hradů, nesmíte zapomenout na Točník, který založil Václav IV. Hrad je chráněn jako kulturní památka a spolu se zříceninou Žebráku jako národní kulturní památka ČR.

Velká a Malá Amerika

Zatopené lomy Velká a Malá Amerika. Vápencový lom, který patří mezi největší ze zdejších lomů.

Chrustenická šachta

Chrustenická šachta je veřejně přístupná expozice železnorudného dolu. Najdete ji v obci Chrustenice v okrese Beroun. Ve své době to byl největší a nejvýznamnější důl v oblasti Barrandienu.

Medvědáruim Beroun

Od nepaměti má ve znaku město Beroun symbol medvěda. Medvědárium Beroun poskytlo domov slavným medvědům z večerníčku Václava Chaloupky Méďové.

Aquapark Beroun

Pokud hledáte osvěžení v letních parných dnes. Doporučujeme Aquapark Beroun. Moderní aquapark s velkým množstvím vodních atrakcí. Na místě je i restaurace, venkovní terasa.

Golf Karlštejn

Aktivní dovolenou můžete také strávit na golfovém hřišti. Golf Karlštejn nabízí jedno z nejlépe řešených českých hřišť, ale i hráčsky obtížné. Při hře se můžete kochat výhledem na hrad Karlštejn.

Další aktivity

Další možné aktivity jsou rybaření na Berounce, vyhlídkové lety vrtulníkem a balónem nad okolím. Pro zdatnější možnost lezeckých skal.

Neváhejte a zeptejte se na recepci, rádi Vám poradíme.